תקנון

האמור בתקנון זה נכתב בלשון זכר לשם הנוחות בלבד ומופנה לנשים וגברים כאחד.

תקנון אתר האינטרנט של יד הרב ניסים

1.רקע

יד הרב נסים מקדמת בברכה את הגולשים והמתעניינים, הגלישה והשימוש באתר יד הרב נסים, על המידע, התוכן והשירותים הניתנים בו, מהווים הסכמה מראש לכל התנאים הקבועים בתקנון זה.

  1. אתר

2.1. “האתר” – אתר האינטרנט וחנות מקוונת של יד הרב ניסים, שכתובתו: http://www.yadharavnissim.com/

2.2. “התקנון”- תקנון אתר האינטרנט של יד הרב נסים, כמפורט במסמך זה, יעודכן מעת לעת ע”י יד הרב ניסים

  1. עקרונותשימוש באתר

3.1. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

3.2. במסגרת הליך רכישת ספרים/ מוצרים באמצעות אתר יד הרב נסים, על הגולש הרוכש למסור פרטים אישיים שלו ולבחור האם ברצונו לקבל מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחדשות באמצעות דוא”ל

3.3 אין לרשום לאתר האינטרנט אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא ידיעתו.

3.4. הרישום לאתר יד הרב נסים, הוא לשימוש אישי ובלעדי של הלקוח הרשום.

3.5. גולש שהפך לקוח שנרשם לאתר אחראי לעדכן את החברה בכל שינוי שיחול בפרטיו האישיים כפי שפורטו בטופס ההרשמה, ובכלל זה בכתובת הדואר האלקטרונית שלו. יד הרב נסים לא יהיה אחראית לאי קבלת הטבה, דיוור, עדכון או הודעה בקשר עם האתר בגין אי עדכון הפרטים כאמור.

3.6. לקוח שאישר בעת מילוי “טופס פרטים אישיים” לקבל מיד הרב נסים מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחדשות בדוא”ל, ייכנס

 

 

 

למאגר הלקוחות של יד הרב נסים ויקבל ממנה דואר אלקטרוני ומסרונים מעת לעת. אישור הלקוח לפי סעיף זה יהווה הסכמה לקבלת מידע פרסומי ושיווקי מהחברה כאמור, לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב- 1982. אישור זה יהיה בתוקף עד למועד ביטולו על ידי הלקוח, בהודעה מפורשת לחברה.

3.7. אין לפרסם באתר או להעביר באמצעותו כל מידע בניגוד לדין ובפרט בניגוד לחוק איסור לשון הרע, תשכ”ה- 1965. מבלי לגרוע מכלליות האמור, אין לפרסם באתר או להעביר באמצעותו כל מידע שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת או ברגשות הציבור, בעל אופי מיני, גזעני או בלתי חוקי.

  1. הזמנת ספרים/ מוצרים באתר ואספקתם

4.1. למניעת ספקות, כאשר מבוצעת הזמנה של ספר שאינו נמצא פיסית במחסן יד הרב נסים בירושלים, הוא ייחשב כספר שאינו במלאי גם במקרה שבו הספר מומלץ להתקשר ולברר האם המוצר שברצונך לרכוש מוצע למכירה בחנות.

4.2 גולשי האתר יהיו זכאים למבצעים והטבות ייחודיים לגולשי האתר בלבד, כפי שיפורסם על ידי יד הרב נסים מעת לעת.

4.3. המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ, וכל רכישה באתר מחויבת בתשלום מע”מ כדין.

4.4. כל רכישה באתר האינטרנט תיעשה באמצעות כרטיסי אשראי ויזה, ישראכרט, מקס או חשבון PAYPAL , בתשלום בכרטיס אשראי בעל חשבון ישראלי בלבד

4.5. מדיניות התשלומים לרכישה בכרטיס אשראי באתר: בקניה של 150 ₪ ומעלה  2 תשלומים. בקנייה של 250 ₪ ומעלה – 3 תשלומים. בקניה של 400 ₪ ומעלה – 4 תשלומים. בקניה של 500 ₪ ומעלה – 5 תשלומים. בקניה של 600 ₪ ומעלה – 6 תשלומים. בקניה של 700 ₪ ומעלה – 7 תשלומים. בקניה של 800 ₪ ומעלה – 8 תשלומים. בקניה של 900 ₪ ומעלה – 9 תשלומים. בקניה של 1,000 ₪ ומעלה –12 תשלומים.

4.6. בסיום ביצוע ההזמנה, מהחנות המקוונת של יד הרב נסים, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע ויהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי יד הרב נסים. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.

4.7. הזמנה המבוצעת באמצעות אתר האינטרנט תחויב ותישלח ללקוח רק לאחר איסוף המוצרים על ידי צוות התפעול של יד הרב ניסים, והכנתם למשלוח ללקוח. איסוף המוצרים ייעשה בהקדם האפשרי ולכל המאוחר בתוך 21 ימים מיום ביצוע ההזמנה. ניתן להתעדכן בסטטוס ההזמנה בפניה לשירות הלקוחות של יד הרב נסים בדוא”ל או בטלפון

4.8. זמן האספקה של ההזמנה ועלותה (בהתאם לבחירת הלקוח) הינם: (1) באמצעות שירות שליחים עד בית הלקוח- בתוך 4-8 ימי עסקים ובעלות של מ 35 ומעלה תלוי אזור חלוקה ומשלוח . (2) באמצעות דואר אוויר לחו”ל – בתוך 30 ימי עסקים ממועד אריזת החבילה, ובעלות של מ 100 ₪ על המשלוח.

.4.9 איסוף עצמי ממשרדי יד הרב ניסים, רחוב ז’בוטינסקי 44, שכונת טלביה, ירושלים  ללא עלות. יובהר כי איסוף עצמי יתאפשר רק ללקוחות שבחרו באפשרות זו ויצרו עמם קשר באמצעות דוא”ל  שיחה טלפונית ועודכנו ע”י צוות יד הרב נסים בדבר, ההזמנה שלהם מוכנה וממתינה להם בירושלים

4.10 בביצוע הזמנה לחו”ל, ייתכן שיושתו על המוצר שהוזמן מיסים, היטלים ו/או תשלומים שונים החלים במדינה אליה הוזמן המוצר. תשלומים אלה יחולו על הלקוח בלבד.

4.11.יד הרב נסים שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את המבצעים וההטבות המפורסמים באתר בכל עת, על פי שיקול דעתה

  1. מדיניות החלפת ספרים/ מוצרים שנרכשו באתר

5.1. בהתאם למדיניות החלפת המוצרים של יד הרב נסים, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א- 1981 ניתן להחליף כל מוצר שנרכש באתר האינטרנט במשרדי יד הרב נסים, בכפוף לתנאים הבאים: (1) הספר/ המוצר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. (2) יש ברשות הלקוח פתק החלפה ו/או קבלה. (3) ניתן להחליף את המוצר בתוך 30 ימים מיום רכישת המוצרים -המופיע על הקבלה.

תמורת הספרים/ פריטים שיוחזרו יינתן מוצר חלופי בהתאם לסכום הרשום בקבלה או לפי ערכו של פתק ההחלפה.

5.2. בהתאם למדיניות החלפת המוצרים של יד הרב נסים, בכפוף לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א- 1981 ולאמור לעיל, ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר שנרכש באתר האינטרנט בכל אחת מהדרכים הבאות:

– בפניה למוקד שירות הלקוחות יד הרב נסים.

– באמצעות שליחת בקשה כתובה, באמצעות דואר ישראל, דוא”ל

– באמצעות מילוי טופס ביטול עסקה באתר האינטרנט (בדף “צור קשר” באתר).

– ניתן לבטל הזמנה בתוך 30 דקות ממועד ביצוע ההזמנה, באופן עצמאי

5.4- בהתאם להוראות החוק, אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ו/או עולה חדש רשאים לבטל עסקה שבוצעה באתר, בתוך ארבעה (4) חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר הנרכש או מיום קבלת מסמך הגילוי בגין העסקה, לפי המאוחר מביניהם, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין הגולש ליד הרב נסים, לרבות שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

-ניתן לבטל עסקה שבוצעה באתר בכפוף לתנאים הבאים: (1) המוצר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. (2) המוצר נרכש בסכום גבוה מ-60 ₪. (3) יש ברשות הלקוח פתק החלפה ו/או קבלה. (4) המוצר הוחזר ליד הרב נסים בתוך 14 ימים מיום שהתקבל אצל הלקוח.

– אופן קבלת ההחזר הכספי: ככל שהלקוח עומד בתנאי סעיפים רלבנטיים ובהתאם לדין, ההחזר יבוצע באותו האופן בו בוצע התשלום ובתוך 7 ימי עסקים ממועד הביטול.

  1. קניין רוחני

-מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של יד הרב נסים, אלא אם הנהלת היד התירה זאת במפורש בכתב ומראש.

  1. 7. מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר

7.1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי כל אחד מלקוחות האתר במסגרת מילוי “טופס פרטים אישיים” באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של יד הרב נסים

7.2. מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה שיוחזקו במאגר מידע של יד הרב נסים.

7.3. לקוחות אתר יד הרב נסים מאשרים שידוע להם שלא חלה עליהם חובה חוקית למסור את פרטיהם האישיים וכי מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונם החופשי ובהסכמתם. לקוחות האתר מסכימים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטיהם האישיים ומאשרים כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותם בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

7.4 לקוחות המתנגדים לשימוש בפרטיהם האישיים ו/או שמעוניינים להסיר עצמם ממאגר הלקוחות של יד הרב נסים ו/או שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר; יודיעו על כך לשירות הלקוחות של החברה.

  1. אחריות

– יד הרב נסים לא יהיו אחראים באופן כלשהו לכל תקלה ו/או איחור ו/או שיבוש באתר, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בקווי בזק ו/או במערכות האינטרנט ו/או ברשתות הסלולר, אשר יגרמו מכל סיבה שהיא, שאינה תלויה בהם, בין היתר ומבלי לגרוע מכלליות האמור מחמת כוח עליון ו/או מחמת אירועים שאינם בשליטתם, ואלו לא יחשבו כהפרה של תקנון זה ולא יזכו את הלקוח בכל סעד ו/או זכות, למעט אם נאמר אחרת במפורש בתקנון זה. במקרה של תקלה ו/או שיבוש כאמור, תהא יד הרב נסים רשאית מכל סיבה שתיראה לה סבירה לנקוט בכל פעולה כפי שתמצא לנכון. למען הסר ספק יובהר כי לאף אדם לא תהא כל טענה או זכות בקשר לפעולות בהן ינקטו עקב תקלה ו/או שיבוש כאמור לעיל וכי יד הרב נסים לא יהיו אחראים לכל נזק ישיר ו/או עקיף, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות, שיגרמו לאדם כלשהו עקב ו/או בקשר עם תקלה ו/או שיבוש כאמור לעיל ו/או עקב הפעולות שיינקטו כאמור.

-רשתות תקשורת, מחשבים, שרתים ואתרי אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. יד הרב נסים נוקטים באמצעי אבטחה שונים על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידי לקוחות האתר אולם לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע.

  1. דרכי התקשרות

9.1. דרכי ההתקשרות עם יד הרב נסים, בכל דבר ועניין, ייעשו באופן ובדרך שייקבע לפי שיקול דעת של הגורם האחראי

9.2. דרכי ההתקשרות עם החברה ו/או למנהל האתר, בכל דבר ועניין, ייעשו באמצעות פנייה פרטי יצירת קשר

כתובתינו – ז’בוטינסקי 44 ירושלים

מיקוד : 92182 | ת.ד. 4210

טלפון הנהלה: 02-5633789

פקס: 02-5637524

דוא”ל: info@a178748-tmp.s840.upress.link

 

 

  1. לידיעה

10.2.יד הרב נסים שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את הוראות התקנון, כולן או חלקן, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט. התקנון המעודכן יחייב החל ממועד פרסומו באתר. נוסחו המחייב של התקנון הוא זה שיהא מצוי מעת לעת במשרדי ההנהלה בסטימצקי או באתר.

10.2.בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בקשר לאתר האינטרנט של החברה, לרבות אך מבלי לגרוע פרסומים באמצעי התקשורת, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.

10.3.האמור בתקנון זה נכתב בלשון זכר לשם הנוחות בלבד ומופנה לנשים וגברים כאחד.

לתרומה